Ładowanie strony…

Hiszpański Sen …

Dużymi krokami nasza piękna, hiszpańska przygoda zbliża się do końca

Podsumowując mój pobyt w Hiszpanii, był, jest i będzie to dla mnie piękny sen, marzenie, które było nieosiągalne, a się spełniło. Podczas pobytu w Walencji zobaczyłam dużo pięknych miejsc. Miejsce, które przykuło moją uwagę i na zawsze zostanie w mojej pamięci to Miasteczko nauki i sztuki w Walencji.  Jest to kompleks obiektów kulturalno-rozrywkowych w hiszpańskiej Walencji o powierzchni całkowitej 350 000 m².Zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych miejscowych architektów Santiago Calatrava. Kompleks tworzą: centrum kulturalne i awangardowe budynki rozrywkowe. Całokształt uzupełnia piękna, błękitna woda.

Dzięki  udziałowi w projekcie bardzo dużo się nauczyłam i  zdobyłam  ogromne doświadczenie, .  Z wykształcenia jestem technikiem żywienia i od małego chciałam zostać jednym z najlepszych kucharzy i mieć swoją restaurację. Przez doświadczenia jakie osiągnęłam podczas warsztatów kulinarnych i praktyk w restauracji ‚Canalla Bistro’, jednej z lepszych restauracji w Walencji, wiem teraz że jestem coraz bliższa spełnienia marzeń.

A na koniec  nie mogę nie wspomnieć o ludziach, których  poznałam, dzięki, którym się rozwijam. Każdy z nas jest inny na swój sposób, ale bardzo cieszę się, że poznałam tutaj nowych znajomych, ciekawych, interesujących ludzi i również przyjaciół na dalsze życie.

Nigdy nie zapomnę, mojego, pięknego, kolorowego, hiszpańskiego snu i mogę powiedzieć szczerze, że udział w projekcie Gotuj po hiszpańsku zmienił moje życie i spełnia marzenia.

 

DZIĘKUJĘ ZA TĄ SZANSĘ!

Dodaj komentarz