Ładowanie strony…

Hiszpanio! Będziemy tęsknić!

Dwa miesiące jak dwa dni.

Tydzień,7 dni… tyle właśnie pozostało nam jeszcze w przepięknej, słonecznej Hiszpanii. Za nami 2 miesiące pełne cudownych wspomnień, niesamowitych wycieczek, wspólnie spędzonych chwil i przede wszystkim wartościowych praktyk w renomowanych restauracjach w Walencji.

Aż chciałoby się opisać te wszystkie miejsca, które zwiedziliśmy, wszystkich niesamowitych ludzi, których poznaliśmy i restauracje, w których nie tylko pracowaliśmy, ale też się stołowaliśmy, smakując lokalnych potraw i poznając hiszpańską kuchnię śródziemnomorską.

Wyjątkowi ludzie, wyjątkowy kraj.

Cieszę się, że dzięki projektowi „Gotuj po hiszpańsku II” miałem możliwość uczestniczyć w tej wyjątkowej przygodzie i poznać naprawdę wyjątkowych ludzi w pracy w restauracji, którzy okazali się miłymi, pomocnymi i sympatycznymi ludźmi. Nie ukrywam, że jeszcze przed wyjazdem byłem pełen obaw o to, jak będą traktować „obcego z północy” (swoją drogą dobry tytuł do książki). Teraz gdy praktyka powoli dobiega końca, słysząc, że będą za mną tęsknić, robi mi się ciepło na sercu.

Dlaczego warto?

Uważam, że decyzja o wzięciu udziału w projekcie była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. To jak bardzo mi pomógł udział w projekcie, jak bardzo się dzięki niemu rozwinąłem i jak bardzo otworzyłem na drugiego człowieka, nie jest w stanie opisać żadne słowo. Jeśli więc się zastanawiasz czy się zgłosić, zrób to! Naprawdę warto!

Teraz mam przed sobą cele i marzenia, które po powrocie do Polski chciałbym osiągnąć. Jestem pewien, że informacja w moim CV o uczestnictwie w projekcie otworzy przede mną wiele niedostępnych wcześniej kuchennych drzwi. Trzymajcie za mnie kciuki.

One thought on “Hiszpanio! Będziemy tęsknić!

  1. Cześć! Wspaniale się czyta wrażenia uczestników kursu 🙂 sama bardzo intensywnie zastanawiam się czy nie wziąć w nim udziału, czy ktoś z uczestników nie miałby ochoty napisać do mnie i podzielić się wrażeniami? Chętnie dowiem się czegoś więcej i podpytam o kilka kwestii 😀 zapraszam do kontaktu mailowego kamilafryszka@gmail.com

Dodaj komentarz