Ładowanie strony…

Witaj Walencjo !!!

Walencja zrobiła na nas niesamowite wrażenie !

Nasza przygoda trwa dopiero kilka dni, a już tyle zdążyliśmy zobaczyć i poznać. Nowi ludzie, miejsca, otoczenie, piękne widoki i przede wszystkim smaki pokazują nam, że czas spędzony tutaj będzie należał do intensywnych!

Grupa zamieszkała w dwóch różnych lokalizacjach. Część z nas przebywa w centrum, a reszta zlokalizowana jest blisko morza. Codzienne przerwy pomiędzy zajęciami spędzamy więc najczęściej na wspólnych spacerach po plaży. Przyznajemy, że Walencja robi na nas niesamowite wrażenie. Spektakularny zachód słońca pierwszego wieczoru tej przygody na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Bajkowo różowego nieba nie da się zapomnieć. Mijając tak liczne drzewa, na których rosną pomarańcze za każdym razem cieszymy się , że „uciekliśmy” zimie w Polsce. Tutejsza roślinność oraz architektura stale przyciąga nasz wzrok w różnych kierunkach. Szybki spacer po mieście z przewodnikiem pokazał nam jak wiele mamy przed sobą do zwiedzenia. Już teraz wiemy, że dwa miesiące to stanowczo za mało na tak interesujące miasto.

Nie możemy doczekać się kolejnych zajęć…

Pod czujnym okiem naszych nauczycieli rozpoczęliśmy lekcje gotowania z dnia na dzień zgłębiając tajniki kuchni. Nie możemy doczekać się każdych kolejnych zajęć! Poznajemy regionalne przepisy świetnie się przy tym bawiąc. Piękna pogoda i słońce każdego dnia sprawiają, że energii do pracy nam nie brakuje. Kontynuowana jest przez nas również nauka języka. Zdając sobie sprawę jak ważna jest dobra komunikacja staramy się angażować w nią na sto procent. Wspólne mieszkanie i odrabianie zadań domowych w grupie bardzo to ułatwia, a zarazem uprzyjemnia!

Wiemy, że to dopiero początek naszej wspaniałej przygody, ale już teraz możemy stwierdzić, że wniesie ona do naszego życia niepowtarzalne doświadczenia, pomoże się rozwinąć, zdobyć wiedzę i nowych przyjaciół. Na bieżąco będziemy informować o naszych postępach w nauce, gotowaniu oraz poznawaniu nowych zakątków miasta!

Do zobaczenia… Aneta, Kamil, Mateusz

 

Dodaj komentarz